Podzimní akce

 

 

 

24.9.   Hudba a slovo ( pro veřejnost )

2.10.   Koučovací nástroje ( pro kouče a zájemce o koučink )

15.10. Kdopak to mluví  ( pro kouče a veřejnost )

29.10. Hudba a Slovo (pro veřejnost)

30.10.2022  Čtyři zdroje štěstí ( pro kouče a veřejnost)

Na všechny akce je nutné se předem přihlásit a je požadována platba předem 

( kontaktní údaje pro platbu zašleme po přihlášení na akci )

 

A teď trochu blíže k jednotlivým akcím....

Hudba a slovo

Sobota 24.9. od 15 do cca 19 hod

Sobota 29.10. od 14  do cca 18 hod

HUDBA je na tomto workshopu prezentována hrou na původní nástroje, tedy australské didgeridoo a šamanský dvouhlavý buben. Zároveň s intuitivním zpěvem. Během sedmileté praxe se mi potvrdilo, že tento druh HUDBY má schopnost přivést lidské vědomí do jemného rozšířeného stavu. 

Tento rozšířený stav vědomí se jeví být způsobem jak prozkoumávat autonomní  svět, který se nazývá světem vnitřním. Jsem přesvědčený, že z tohoto světa pochází velké množství našich životních rozhodnutí.

Prozkoumávání vnitřního světa je spojeno se sdílením, tedy s částí workshopu, která se jmenuje SLOVO. Tím se vnitřní svět spojuje s vnějším.  Inspirace se mění na akci. 

Workshop vede Standa

Cena : 800,- Kč

Cena pro pár : 1500,- Kč 

 

Koučovací nástroje - Pyramida neurologických úrovní a proces Cesta mistrovství

Neděle 2.10. od 11 do 16 hod   

Další setkání koučů zaměřené tentokrát na PYRAMIDU NEUROLOGICKÝCH ÚROVNÍ a její použití v různých koučovacích situacích. Jak je již zvykem v rámci koučovací skupiny, budeme praktikovat, zkoušet a sdílet naše zkušenosti. Co nás tedy společně čeká ...... pyramida jako nástroj hledání našich hodnot, identity a osobní vize a poslání, pyramida jako nástroj práce se schopnostmi klienta, poskytování zpětné vazby s ohledem na jednotlivé úrovně pyramidy a také použití pyramidy v párovém koučinku. Cesta mistrovství je proces, který klientovi můžete nabídnout např. při rozjezdu jeho businessu, můžete jej využít při nastavování projektů či na počátku "cesty"

Seminář je určen pro začínající i pokročilé kouče.

Workshop vedou Standa a Alena 

Cena : 1600,- Kč 

 
"Kdopak to mluví"
 
Sobota 15.10. od 11 do 16 hod  
 
Cílem workshopu je rozpoznání vnitřních dialogů, které probíhají ve vašem vnitřním světě a nalezení harmonie a porozumění mezi jednotlivými částmi duše. 

Počet účastníků je omezen na pět, minimální počet účastníků je tři

Prožitkový workshop, zaměřený na rozpoznávání “částí duše”. Zdrojem je postavení planet v okamžiku vašeho narození, jejich vzájemné interakce a dynamika komunikace.

Podlaha je uzpůsobena tak, že je na ní dvanáct segmentů, představujících jednotlivá znamení zvěrokruhu, do kterých umístíte zástupné symboly planet. 

Vstupováním do jednotlivých pozic planet prožíváte esenci konkrétního planetárního archetypu v daném znamení, například Marsu (Bojovníka) ve Lvu a zároveň vztahy s jinými planetárními archetypy, například Saturn(Učitel) v interakci s Lunou  (křehkým dítětem) ve Štíru a Sluncem (Otcem) v Blížencích.

Workshop vede Standa

Cena 1 600,- Kč           

 

Čtyři zdroje štěstí a spokojenosti v životě i práci 

Neděle 30.10. od 11 do 16 hod   

Cílem workshopu je uvědomit si, co mi přináší spokojenost v životě a práci a zamyslet se nad tím, jak mohu svoji spokojenost zvýšit. Tento nástroj přináší “vhled” do jevu, který nazýváme štěstí nebo spokojenost. 

Přes osobní zážitek s nástrojem a zkušenostní prožitek si odnesete know-how, jak tento nástroj používat v koučovací praxi v rámci individuálního, skupinového či týmového koučinku. 

Workshop vedou Standa a Alena

Cena : 1600,- Kč